| adinutza_8692 a întrebat:

Care ar putea sa-mi spuna ceva despre liceul "IULIAN POP" din Cluj? De exemplu: profilul economic ce servici iti da?

2 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Dupa cum arata acolo s-ar parea ca tehnician in activitati economice
http://www.admitereliceu.ro/institutii?id=14002

| adelynaa a răspuns:

Pey in liceul economic sunt 3 profiluri. 1. tehnician in finante banci numit si contabilitate 2. tehnician in turism ( turism s)hi 3. tehnian in achizitii si contractarii adica comertul. dc te intereseaza si alceva legat de acest liceeu sa-mi spui :d