| Madalina1455684 a întrebat:

Care dintre voi sunteti reprezentanti sau lideri Avon si a-ti facut vreodata retur de produse.
Din greseala am primit comanda la dublu si am desfacut doar un colet. Celalalt este siglat.Nu l-am desfacut.
Cine a facut retur poate sa imi explice cum fac retur de produse si daca ma costa ceva.
Ms mult.
Si dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu platesti nimic suni la reprezentatul avon de la care ai dat comanda si ii spui problema si daca ar putea sa iti faca un retur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te costa ceva. Exista un numar de telefon pe factura sau poti intra pe site-ul lor iei numarul de telefon suni la ei si ii intrebi. ei te vor ajuta mai mult decat mine.