| zuziscrazy a întrebat:

Care ma ajutati si pe mine? Mi-am facut de curand pe facebook un site cu accesorii handmade facute de mine. As vrea sa adun like-uri la pagina sa am comenzi si chestii. Am facut chestii gen publicitate si sponsorizari dar de abia a crescut putin numarul de like-uri. Ce sa fac sa mai creasca pagina? Vreau pareri.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Fa-ti cont si pe http://www.breslo.ro/ si promoveaza-ti acolo produsele. mai poti incerca si pe platforme sociale de vanzari gen mercador.ro

| carlavlad1996 a răspuns:

Buna happy.
Sunt Presedinta Consiliului Elevilor din liceul " Matei Basarab" Strehaia. O sa organizez un targ de produse handmade si nu numai si daca o sa accepti sa ne sponsorizezi cu cateva produse o sa putem sa iti facem publicitate. O sa fie un eveniment destul de mare, avand in vedere ca numai in liceul nostru avem peste 500 de elevi + scoala generala + comunitatea orasului, o sa vina si presa locala. Pot sa te promovez pe sit-ul liceului, in locul in care o sa se vanda produsele ( centrul orasului) si pe scena la spectacolul de strangere de fonduri de seara.
Fondurile or sa ne ajute la modernizarea liceului nostru.
Putem lua legatura pe carlavlad. 1996@yahoo.com si putem negocia astfel incat sa fie bine pentru amandoua.

| lidiadinca a răspuns:

Posteaza cat mai multe poze si descriele.