| Lolaaaaa90 a întrebat:

Care se ofera sa ma treaca si pe mine la nivelul 4 pe lady popular? Nu reusesc sa joc jocul acela concentrare!=dau user si parola pe privat si fundita.

P.S.Raman datoare

Răspuns Câştigător
| eliza_3657 a răspuns:

Te trec eu lvl 5 dar trebuie sa-mi dai userul pe adresa de id : eliza_alisa app eu am lvl 14 in lady popular

3 răspunsuri:
| Paulika06 a răspuns:

Pai trebuie sa-ti iei haine case sa avansezi foarte mult

| Paulika06 a răspuns:

Pai trebuie sa ti cumperi haine casa mancare sa avansezi mult sa-ti iei serviciu

| eliza_3657 a răspuns:

Te ajut eu eu am lvl 14 in lady popular numele este erreeeeeeeeee eu am facut foarte rpede lvl 14