| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Care sunteti elevi la liceul Nichita Stanescu din Ploiesti?
cum sunt profesorii, elevii?
A-ti recomanda liceul?
Cu ce medie ati intrat?

2 răspunsuri:
| AnnyMaryLupy a răspuns:

Buna,Alyna!happyEu sunt eleva la liceul Nichita Stanescu din Ploiesti! Sunt buni profesorii, ne invata bine! Si elevii uni mai buni alti mai rai! Dar in general is buni! Da l-as recomanda cu cea mai mare sinceritate! Eu sunt eleva acolo nu sunt la liceu sunt in clasa a-6-a.Sper ca te-am ajutat! Bafta sa intri, poate ne intalnim!wavekiss

| Cris16 a răspuns:

Buna! Nu stiu daca te mai intereseaza, dar am decis totusi sa iti raspund.Eu sunt eleva a liceului Nichita Stanescu, in clasa a11a.Profesorii sunt buni, iar elevii deasemenea.Sincer,as recomanda liceul, pentru ca mi se pare ok, dar acum depinde si de persoana.Am intrat cu 9, 15.wave