| Giuliamuresan88 a întrebat:

Ce anume se poate da la bac la romana, subiectul 3? Poate fi si de exemplu relatia incipicit final, particularitaile de constructie a unui personaj sau doar particularitățile unui basm cult studiat(care e cea mai intalnit cerinta La sub3)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Subiectele de la BAC sunt SECRETE si nu se stie nimic despre ele, pana in momentul examenului.
Ca atare, este bine sa pregatesti toata materia, tocmai pentru a nu risca sa pice ceva ce nu ai invatat.