| 12345678901372849q7r9w7r8w638273827373 a întrebat:

Bună, ce as putea purta pe sub pantaloni acum iarna?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti baiat: izmene sau pantaloni de trening
Daca esti fata: dresuri sau colanti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Izmene.

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca ai pantaloni mai largi, de exemplu blugi, ca tot se poarta si a revenit moda anilor 90', poti purta haine de corp specifice pentru casa.Eu asa procedez de obicei si e fain ca atunci cand ajung acasa doar imi dau jos pantalonii si nu mai trebuie sa ma schimb in alte haine.laughing Fetele pot purta colanti de bumbac sau chiar lana merino sau macar niste ciorapi lungi, de corp, mai grosuti. Exista astfel de variante si pentru baieti.

| Dismally a răspuns:

Pantaloni termici cred ca se numesc, sunt ca niste colanti oarecum dar sunt si pentru barbati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Capot versace.