| Miihaelaaa a întrebat:

Buna,ce cadou as putea sa-i cumpar bunicii mele... nu am nicio idee? Pentru cea mai buna idee ofer fundita happy

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Un tablou, un pulover de lana, niste pantofi d-aia de bunici, niste ochelari, un set de gatit, fa-i mancare de casa etc. Te poti inspira de aici :

http://www.dmail.ro/idei-de-cadouri/cadouri-bunici/lista/421/#/page/3

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Ochelari de vedere, set broderie, tablou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de o icoana sau un tablou. Stiu ca bunicile prefera lucrurile clacestea, dar nu stiu ce fel de gusturi are bunica ta. happy

| frostxtq a răspuns:

Forme pentru prajituri daca ii place sa faca prajituri, ace si ata de crosetat (orice bunica stie croseta), o pisica, daca iubeste animalele, un tablou frumos (facut de tine). happy