| MariaEllena a întrebat:

Ce cadou sa-i fac prietenului meu de Craciun? Vreau cat mai multe idei puppy dog eyes. FUNDA!

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Un parfum.
Un set compus din fes si fular.
Un ceas.
O sticla de o bautura mai scumpa.

| numedeutilizator a răspuns:

Un pulover
sau o pereche de manusi de piele,
o caciula,
un fular sau esarfa,
o curea,
un set cu after shave si o crema sau cu deodorant, stii cum sunt prin hipermarketuri pachetele pentru barbati.
2 cani de cafea pentru voi 2, cu mesaje,
o minge de football,
palete de tenis,
2gantere,
un abonament la sala pe o luna,
sper ca te-am ajutat :*

| Mirkutza99 a răspuns:

Ii poti face cadou un parfum, un set de bilete la un concert sau intr-o excursie pentru doi, un ceas... si mai sunt

| Madleenblade a răspuns:

Luati-va la ambii cite un maiou sau pulover, c-o fi si imprimati pe el numele vostru sau vreo fotografie de-a voastra impreuna)ar fi ceva frumos...dar daca nu dispui de banii necesari poti sa-i daruiesti ceva gatit de tine vreun tort, vreo prajitura si inca ceva simbolic)sper ca te-am ajutat