| silvia_6803 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe idei pentru ca nu stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu de craciun?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Parerea mea e sa te duci sa te intalnesti cu el cu o fundita. Sa ii spui ca ai gasit cadoul perfect pentru el. Apoi scoti si cadoul adevarat care ar fi ceva personalizat care sa ii aduca aminte de voi, e cel mai frumos cadou.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Pai poti sa ii iei un ceas sau un parfum depinde de preferinte

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pai...am vazut o intrebare pe TPU, in care un baiat intreba ce ii poate lua unei fet,. si mi-a dat mie fundita.ca fata e greu sa iti raspund, insa iata ce zic eu:un tricou cu echipa favorita(sau cu voi doi. dc nu?), un ceas e mana, un parfum barbatesc, tare, care sa il faca sa tina la cadoul tau mi mult ca la orice. dac iti este iubit, trebuie sa stii ce ii place, sau daca inca nu sti, iesiti intr-o seara intr-un loc discret si pune-i intrebari de ex:si... te-ai uitat la meciulri din uefa championslip(nu am scris bine corect?), care e echipa ta favorita?, iti place albastrul de pe cer in seara asta?, e discret si misterios, mie imi place tie? fii si tu discreta si afla lucrurile importante care ii plac, si crede-ma, vei judeca cel mai bine, si pana la urma, gestul conteaza.(ii poti daruii de Craciun, pe langa cadou, si un mare sarut, baietilor le place asta). succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu iai si uh un tricou ca poza voastraaa

big grinbig grin:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu iai si uh un tricou ca poza voastraaa

big grinbig grin:d