| lolas23 a întrebat:

Vreau sa ii fac de Craciun cadou prietenului meu
dati-mi si mie ceva idei pentru cele mai misto

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un cadou cu valoare sentimentală, un lănțișor, un ceas, etc.
Pa, pa.

| Mao a răspuns:

Bratara de argint.
Baietilor le plac.

| Mihaela a răspuns:

Depinde de suma pe care vrei sa o cheltuiesti.
Ai putea sa-i cumperi un lant de argint probabil, cu doua inimioare, pe una sa scrie numele tau, iar pe una numele lui.
Fundita?

| tabularassa100 a răspuns:

Cumpara-i ceva simplu frumos pe care nu ar putea sa il piarda asa usor. Ceva semnificativ, e buna ideea lui mao cea cu bratara, poti sa-i cumperi un ceas, un catel mic sau ai putea cumpara ceva ca nu are, poate un telefon nou...sti ca mereu intervine problema banilor asa ca nu cred ca ar avea rost sa aduc vorba de cadouri care costa foarte mult. un cadou simplu, modest si semnificativ

| geanyna31 a răspuns:

Un lantishor de argint cu o litera cu numele taw... sper ca a fost de folos... fundita?