| Ka2013Ne a întrebat:

Vreau si eu niste idei.
Ce cadou sa ii fac prietenului meu de majoratt? happy

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Un album cu poze cu voi doi.

| Lawliet14 a răspuns:

Cel mai tare cadou ar fi dragostea ta. Degeaba ai parte de cadouri, daca de dragoste cu portia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina, o vila, o piscina, vezi tu, ce gasesti prin buzunare. Daca tot e prietenul tau nu se poate sa nu-ti fi dat de inteles chiar si in mod involuntar ca i-ar placea un anume lucru. Tu il cunosti mai bine decat noi. Inspira-te din hobby-urile si visele pe care stii tu ca le are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceas
Parfum
Sex
Distracţie plăcută

| kandaraki a răspuns:

Depinde de buget si de cat timp il cunosti. un streeptease ar fi un cadou superb!

| AdrianVoicu a răspuns:

Un pumn in fata (cadoul perfetc )