| MelissaMeli a întrebat:

Ce cadou sa ii fac prietenului meu de Craciun? Nu vreau haine sau ceasuri. Vreau ceva semnificativ. Idei? p.s.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O caciulita!

| Croampa a răspuns:

Ceva cana sau breloc cu jumatate de inima, si tu iei cealalta jumatate! happy
Mie mi-ar placea asa ceva dar nimeni nu-mi face mie cadouri... sad
In fine, sper ca te-am ajutat! big grin

| grab a răspuns:

Parfum de boss! happy
un animalut de companie daca ii plac PETs

| shadow72 a răspuns:

Sincer pana la urma tu esti cel mai frumos cadou pentru el.Stai langa el de Craciun si sigur o sa fie semnificativ.

| Azpilicueta a răspuns:

Trage-l de limba du-te in oras cu el inainte cu cateva zile o saptamana si fi atenta pe ce pune mana si privirea lui.Dar cel mai frumos cadou de craciun esti chiar tu happy De Craciun este ziua Mantuitorului Iisus Hristos nu numai a cadourilor