| Andre_2169 a întrebat:

Bunahappy
Ce cadouri ati cumparat pentru persoanele dragi de sarbatori si ce ati primithappy?
Si ce vreti sa va aduca Mosutongue?

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Am cumparat ceea ce am crezut eu ca si-ar dori...
De primit am primit numai chestii naspa, ca sa le zic asa. Nu vreau sa jignesc pe nimeni dar n-am nevoie de carti si enciclopedii, exceptie telefonul primit...

| Keilly a răspuns:

Pai e destul de simplu daca e o persoana apropiata. Incearca sa ii cumperi un bibelou cu un mos craciun sau un om de zapada... nu stiu ceva simbolic happy

| AndreaTeodorovaRumenova a răspuns:

La Mos Craciun am primit:Un telefon Samsung Corby, si dulcuri! Pt parinti am kumparat:pentru tata:3 parfumuri de vreo 5 milioanahappy,+pijama.La mama un parfum de vreo 1, 5 milioane+2 table de ciokolata.Nustiu sa-mi aduca o pijama, si... voi vedea si iti voi spune!tonguefundita? plss:*