| 10roxana10 a întrebat:

ce faceti? ati incetat cu urarile de paste?

haideti cine mai ureaza paste fericit are funda si vot

Răspuns Câştigător
| onutzaskumpik a răspuns:

Paste fericit! Si Hristos a inviat! Fie ca lumina Pastelui sa iti aduca in suflet numai bunatate!

3 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Paste Fericit!

| deliaa_5419 a răspuns:

Paste Fericit! Hristos a inviat! Fie ca sufletu sa iti fie plin de lumina! etc etc ai de la minte toate urarile de pasti care existahee hee Dar uite un sms care l-am primit si care mi-a placut "Buna, se fasi? Sunt eu iepulasul, si lepede se-ai vlea sa-si aduc de pasti? Sosoni? Si mai se? O masina? Asa si....se? Aaa. un seslong? O musicusa? Blavo! altseva? O sorbisa de vacusa? Ok, ok am notat! O sa volbesc cu Mos Clasiun si poate, poate la ialna....Acu' se cledeai ca eu pot sa cal atatea? Se? Esti sisi? Eu pot doal sa-si ulez Paste Felisit!"laughing:*

| Biiaancaaa a răspuns:

Paste fericit!>:d