| Brioşicazburătoare a întrebat:

Ce facultate imi recomandati care sa nu aiba legatura cu matematica sau cu biologia/medicina si de preferat din Constanta.Si daca puteti sa imi explicati cum e la facultate, se fac ore normale cum e la liceu sau numai un anumit curs?

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Http://www.univ-ovidius.ro/facultati
Psihologie, Istorie, Drept, Litere.
Nu se fac ore simple, ci cursuri de 2 ore si seminarii, unde se fac lucrari practice si se explica ce s-a predat la curs.

| slenderica a răspuns:

In mare poti sa te angajezi la orice shaormarie dupa ce termini.