| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai faceti voi, TPU? 2 zile am stat cam ``pedepsita`` si na acum ca e seara am reusit sa mai intru pe-aicilaughing
deci...azi am fost plecata si a ramas mama acasa.bla bla bla. cert e ca a intrat calculatorul pe mana ei si mi-a umblat si nu stiu ce a facut de mi-a disparut sagetuta aia verde sau ce naibii e din stanga de sus.si acum nu stiu cum sa dau inapoi cand ma uit pe net.nu prea ma pricep asa ca va intreb pe voi.cum o pun inapoi? fundita bineintelestongue

Răspuns Câştigător
| eueu1212 a răspuns:

Buna! Pai unde trebuia sa ai tu sageata dai click dreapta si apesi pe bara de navigare. si iti va aparea! Funda?batting eyelashes Bafta! bye