| EllaBååå a întrebat:

ce melodii noi preferati... ce melodii ascultati?

2 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Nu e prea noua am primit-o azi pe mes ce zici iti place, pentru ca eu is nehotarata? http://www.youtube.com/watch?v=XjYghzThSmU

| valahu a răspuns:

Pai... cam orice care nu e comercial presupun ^.^ adica fara inna, puya, connecter si altii. si mai mult "soft rock" romanesc gen : holograf, iris, directia 5, taxi, florin chilian, phoenix, proconsul, vh2, s.a... pe scurt, muzica anilor 90 si 2000 ( si nu-s comunist am 18 ani tongue ^.^ )