| SimpleSergio a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de parul pe picioare la BARBATI? Ar trebui dat jos.sau pastrat?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

hai sa ne mai pastram unele marci ale masculinitatii noastre!
nu sunt o fire conservatoare, dar in privinta asta e mai bine cum ne a lasat mama natura!

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu. epilat=femeie "neepilat"= barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui scurtat sau dat jos - nu ar strica smulgerea lui un an, doi, pentru a il rari. Pentru simbolistica masculina, poate ramane cel de pe brate.

| CristianXP25 a răspuns:

Si parerea mea este tot ca trebuie pastrat laughing.

| apashuu a răspuns:

Pai depinde de cat par are si barbatu pe picioare...sunt unii care au stuf frate...aia da poate le ar prinde bine... dar in general nu eu sunt de parere ca mai bine "pastrat"...

| doareu_6634 a răspuns:

Cum spune si hashe86 cred ca parul de pe picioarele barbatilor reprezinta intr-o oare care masura o marca a masculinitatii

| GeorgeBClaudiu a răspuns:

Păstrat

| MiNn_KoSs_1993 a răspuns:

Ba eu nu stiu ce sa zic...de fapt ba da-sa nu judecam cartile dupa coperti k s-ar putea sa ne inselam.