| perfect a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre parul de pe picioare la barbati?

Răspuns Câştigător
| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza chiar nu imi place sa vad ca un baiat se epileaza pe picioarebig grin

17 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu ma deranjeaza deloc. Si totusi, daca m-ar deranja, niciunul nu s-ar grabi sa se epileze laughing

| Cryssy a răspuns:

Nu ma deranjeaza happy

| yuli10 a răspuns:

Urasc cand un baiat e mai fin pe picioare decat mine!

| albastrel a răspuns:

Ceva normal...barbatesc!

| AndreeA_4571 a răspuns:

Nu ma deranjeaza.

| yoannah a răspuns:

E normal... dar nu in cantitati prea mari...laughing

| rosepassion a răspuns:

Poi n-am nimic impotriva celui d p picioare k nah, in schimb p cel d sub brat si cel d p piept nul suport

| Aries90 a răspuns:

" Rau cu rau, dar mai rau fara rau " - Nu ma deranjeaza, mai degraba m`ar deranja sa se epileze.

| alle529 a răspuns:

Eu zic ca e perfect normal, n`am nimic impotrivahappy

| dianka_4861 a răspuns:

Mie una mereu mi'au placut barbatii cu par pe picioare si pe piept in schimb cand vad o femeie imi schimb parerea....la barbati e ceva normal urasc sa vad barbati care se epileaza pe picioare

| Jupiter a răspuns:

Mai bine cu, decat fara.

| krysy a răspuns:

Nu ma deranjeaza cel dp picioare dar cel dp piept si subrat nu il suport

| Lăcră_2190 a răspuns:

Poy...parerea mea este ca mai frumos ar fi k l un baiat finutz s s epileze... si sum spune si o persoana mai jos este skrbos si inestetic

| Andreea24 a răspuns:

Parul de pe picioarele barbatilor nu ar trebui sa para inestetic atata timp cat nu se regaseste in cantitati impresionantehappy.

| sweety_1169 a răspuns:

E normal dar parca mai bine i ar sta epilat, dupa parerea mea parul este inetestic si scarbos pe corp, mai ales daca il atingi, in afara de cel din captongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul pe picioare la baieti, este acceptabil. Cel de pe piept insa, lasa de dorit...

| Deea_1936 a răspuns:

E ok nu ma deranjeaza