Întrebare recomandată | EcLipSa234232 a întrebat:

Salut
Ce parere aveti despre epilatul pe picioare la baieti?
Eu unul am 16 ani si nu mi-e rusine cu parul pe picioare doar ca, cateodata sunt descurajat ca atatea persoane incurajeaza epilatul pe picioare la barbati...si nu vreau sa fiu "neatragator" doar pentru ca am par pe picioare. Mie unul imi place, si par mai barbat ( din punctul meu de vedere ). Am si 4 colegi la liceu care se epileaza pe picioare desii nu practica sport thinking
voi ce parere aveti?
Barbatii ar trebui epilati sau nu pe picioare?

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bunăăă
wtf! :O
Eşti nebun, să nu te epilezi
uite eu sunt fată şi sincer părerea mea e că baieţii trebuie să aiba păr pe picioare, altfel parcă ar fi gay, acum nu ştiu, dar doar pe picioare nu şi pe piept sau mai ştiu eu...
baftăă oricum!

| Kyrie a răspuns:

Daca nu ai muschi, degeaba te epilezi laughing

| frikk a răspuns:

Clare NU trebuie.de aia suntem barbati masculini nu femei sa ne epilam sau sa ne dau cu ruj sa mergem pe tocuri sau sa purtam rochiterolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor hai un model se mai abropa. ca de nu poate apara cu par la fund in poze...dar pentru cineva obisnuit este ok parul

| 35zone a răspuns:

Hell no!
Nu trebuie sa urmezi turma laughing
Barbatii care se epileaza pe picioare mi se par stupizi.

| DragosFku a răspuns:

Fa ce te face sa te simti bine.

| Taylorrrrr a răspuns:

DOAMNE! WTF! Esti nebun :o? Cum sa nu te epilezi O_o!? Mai bine te pilezi dacat sa arati ca un animalwinking

| FunKySmiLe4u a răspuns:

Mai bine nu!

| inimioaremov a răspuns:

Sincer,ca fata, mi se pare un lucru stupid ca un baiat sa se epilezehappy din moment ce tu te simti bine asa nu vad de ce ar trebui sa faci schimbarea asta. Asadar, fii barbat si ramai asa cum esti. Parerea mea.

| GeorgeBClaudiu a răspuns:

Nu te epila, ești băiat, e mai fain cu par pe picioare, îți zic mai multe in privat, poți să îmi trimiți cerere pe contul George B. Claudiu, poza de profil o am pe o mașină rosie cu un prieten