| DeepInDarkness a întrebat:

ce parere aveti de telefonul LG cookie fresh? http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&itbs=1&iact=hc&vpx=295&vpy=536&dur=688&hovh=225&hovw=2 25&tx=99&ty=125&ei=Vg0BTeOQCoSi8QP9-_CcCA&oei=aQ0BTfWbKo ea8QP91uGbCA&esq=1&page=1&ndsp=19&ved=1t:429, r:12, s:0&biw=682&bih=920

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Cat de criminal e telefonul asta doamne happy prea tare mi-am luat si eu saptamana trecuta unul pe ros:X toche

5 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Vecina mea are telefon LG cookie freshhappy
Pai...nu e stralucit...adica are camera de 2 mp, nu are blitz, melodiile nu se aud chiar tare, insa are si multe lucruri interesante happy. Jocurile sunt foarte tari:angrycel putin mie imi plac). Ca design e finut, e dragut.
Acum...gusturile nu se discuta.Fiecare cu preferintele lui.happy

| ღHubbaBubbaღ a răspuns:

Buna! Mie una imi place si poate am sa mi-l iau, mi se pare drgutz, si are mult mai multe calitati decat LG cookie deci am o parere super buna despre el. funda?

| DeepInDarkness explică:

Eu il am pe mov si chiar e ok

| Izaaaaa a răspuns:

Nu ii buntongue.am eu` si dupa 3 luni mi s-a stricatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai panarama telefon din lumea asta
\