| pinkflower a întrebat:

Cum as putea ca la telefonul meu ( este samsung), atunci cand e pe vibratii, sa nu se mai auda vibratul? Este acesta :http://www.google.ro/......tp?/imgres 300&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=758&vpy=311&dur=1587&hovh=22 5&hovw=225&tx=152&ty=194&oei=LO1vTeD_DsbXsgaL6fDxBw&page =2&ndsp=14&ved=1t:429, r:3, s:12&biw=1024&bih=643

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Te duci in profiluri (sunete poate ), si setezi de acolo profilul vibratii!

| Robert a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci.

| KoreaJapan a răspuns:

Acelasi care l-am avut si eu,doar ca negru. Nu-l da pe vibratii,ci pe Silent. Adica umbli si uh pe la setari si gata. Caci asa este telefonul asta, vibreaza, se aude... asta e.