| Diixy a întrebat:

Acest lapte demachiant este si pentru ochi?:)
http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este demachiant specific pentru ochi, este un demachiant universal.

| SwettyCat a răspuns:

Cu crema asta se dadea mama acum 2o si ceva de ani...

| Diixy explică (pentru SwettyCat):

Este vechi demachiantu, dar de 1000 de ori mai bun decat cele de acum happy pana sa descopar acest demachiant foloseam cele de la AVON, si cel de fata si cel de ochi, de cand folosesc acest demachiant am fata mult mai fina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un demachiant pentru fata, demachiantele pentru ochi sunt doar pentru ochi. Dar eu prefer sa imi descompun rimelul cu apa si dupa imi e mai usor sa il curat. Apropo, cand te demachiezi pui crema pe fata si o masezi si dupa o stergi cu discheta.