| nicoletahatos a întrebat:

Ce parere aveti despre Centura pentru slabit si anticelulita VibraTone?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Din proprie experienta, nu este buna. Si, de fapt si de drept, alergatul este cea mai buna solutie pentru a slabi. Iar pentru celulita, solutia este hidratarea. (impreuna cu sportul) Am folosit si eu un timp tot felul de centuri, aparate. pana m-a scos o prietena la alergat. Si desi nu aveam rezistenta, am slabit f mult. Si am ajuns la cate kg vroiam. ( 50 kg, de la 56 ) big grin oricum succes. :*

| Andreea-georgiana_Pascaru_1987 a răspuns:

La mine a functionat