| littleangelpretty34 a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de matematica-informatica din Timisoara?

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Studentii din Timisoara sunt apreciati din cate stiu eu, cei putin cei de la politehnica... Cred ca si facultatea de mate-info de acolo e buna.

Oricum eu o recomand in locul automaticii daca vrei sa programare, se face mai multa, la automatica faci o gramada de alte chestii, eu zic ca sunt inutile, multi imi zic ca o sa ma ajute mai tarziu, dar nu prea raman cu nimic dupa examene...