| Alexutza_6446 a întrebat:

Buna :)
Ce parere aveti despre videoclipul acesta
http://romaniiautalent.protv.ro/......renta.html
? :)):))

Răspuns Câştigător
| BellyGiggling a răspuns:

Buna alexutza!
Mi se pare putin dusa femeia. cum sa apari asa la tv?straight face Adinca na nu zic ca de ce arata cum arata dar de ce vine sa o vedem cu toti?straight face
Numai cine frustrat ar face asa ceva sau care nu are ceva la mansarda.
Mai ales ca la inceput cand a intrat pe scena parea o femeie inteligenta si care chiar ne va uiti cu ceva
In fine. pacat de ea si ochii nostrilaughing

1 răspuns:
| Alexandru1357 a răspuns:

Frate cum sa ai varsta acelei femei si sa te duci sa dansezi aproape gol/goala... thinking
Dar totusi a aparut la tv la RoMaNii Au tupeu ura :dap: