| TropicalSun a întrebat:

Bună

Ce pot să fac dacă mi-am consumat posibilitățile de schimbare al numelui pe Facebook? Nu am un nume foarte frumos...și prietenii au făcut mișto de mine in nenumărate rânduri, până când mi l-am schimbat.L-am schimbat de 6 ori, dar nicio variantă nu mai imi place...ce pot să fac să-l schimb? Pe cine pot contacta de la Facebook? Trebuie să fie cineva care mă poate ajuta, trebuie să ințeleagă o problemă.

Orice ajutor e binevenit, fără miștocăreli...dau fundă

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Pune-ti numele de familie si prenumele exact asa cum e! De ex: Popescu Maria. happy

| SweetGirl38 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa-i ignori pe cei care-si bat joc! Adica cine se cred ei? straight face Nu ar trebui sa te judece dupa numele pe care il porti ci dupa cum esti tu ca persoana! Nu-i baga in seama pe prostii care nu au ce face! De schimbat...nu prea cred ca poti! Dar poti sa-ti faci daca vrei alt cont de facebook si de exemplu poti sa-ti gasesti o prescurtare draguta la nume! Pe mine ma cheama Annamaria si mi-am pus Anne ca prescurtare! Dar nu in ultimul randbig grinA-I NAIBII pe cei care rad de tine si cauta-ti prieteni adevarati care te accepta asa cum esti! kiss Chiar daca nu gasesti la scoala poate poti pe la bloc sau la casa pe unde stai tu! Sau in parc, la un film etc! Daca vrei poti sa-ti faci prieteni pe facebook cu care sa vb online! Sper ca te-am ajutat! puppy dog eyes