| Dyony01 a întrebat:

ce pot sa ii cumpar prietenului meu care implineste 15 ani, nu vreau sa ii iau ceva scump, ceva pana in 60 lei. dar nu am ideei. funda care imi da cateva ideei draguta :*:*

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, depinde de felul lui de a fi.winking Ii poti lua ceva practic, ca un tricou haios, sau o sapca, un accesoriu... poate o carte, un CD, un joc pentru PC(daca e pasionat de asa ceva). Ii mai poti lua obiecte de decor, cum ar fi o perna draguta. Dar daca lui ii plac lururile facute din inima, ce-ar fi sa-ti pui creativitatea la treaba si sa-i faci chiar tu o felicitare super tare?! Sau, nu stiu, ceva cu totul inedit. Daca te pricepi la literatura/muzica ce-ar fi sa-i scrii o poezie sau un cantec?! Sunt sigura ca ar fi foarte fericit! In orice caz, ramane alegerea ta. Succes, si ureaza-i prietenului un la multi ani calduros din partea mea!:*

3 răspunsuri:
| Maaryyneelaa a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum,un ceas, un tricou, depinde de persoana. Poate ar trebuie sa imi mai dai cateva detalii si te voi ajuta cu cea mai mare placere.Astept un mesaj de la tine.Bafta la ideile cadoului!

| stefanya_5209 a răspuns:

Un colier cu o inimioara iar in ea sa fii u?smug Am spus ce mi-ar placea mie sa primesclaughing
Vezi si u sa fie ceva valoros ca atunci cand il priveste sa isi aminteasca de tine love struck

| LotusRadioactiv a răspuns:

Ai putea sa-l intrebi pe ocolite ceea ce isi doreste sau cand iesit sa faceti o scurta plimbare prin magazine, sa vezi ce-i place fara ca tu sa-l intrebi. Succes!