| lady_1936 a întrebat:

Peste cateva zile va fi ziua prietenului meu care implineste 17 ani. As vrea sa ii cumpar ceva. dar ceva sa ii ramana amintire, ceva ce sa poata folosi.nusj cum sa spun exacthappy
Nu vreau canitze sau plusuri sau ceva de argint. vreau ceva nou cumvahappy.
MS:*

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Ce zici de un ceas breloc care sa-l poarte mereu cu el si sa-i aminteasca de tine http://www.crownfashion.ro/......nte-638896

2 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Ii poti cumpara un stilou pe care sa-i scrii o dedicatie.

| Primo a răspuns:

happy Ceva nou zici nu cumparai o cutie cu prezervative asta sigur o sai aminteasca de tine si e si folositorhappy