| lady_1936 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenului meu.si nusj ce sa ii cumpar. implineste 17 anihappy.
Fundoihappy

Răspuns Câştigător
| damonsalvatorecnog a răspuns:

Elegant=o camasa/lantisor de argint
jmecker=cosmetice(recomand parfum adida ice dive)
il iubesti mult mult=un accesoriu personalizat...

5 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai ii poti cumpara un parfum sau un tricou, sau daca ii place fotbalul o minge.
Succes!

| Niros19 a răspuns:

Tu il cunoasti pentru ca e prietenu tau si sti ce ii place deci ar trebui sa ii iei ceva care ii place ca toti au anumite preferinte daca le sti il multumesti noroc big grin

| al3_9910 a răspuns:

Cel mai potrivit cred ca ar fi orice obiect personalizat cu numele tau si al lui, sau cu o poza a voastra. daca esti din oras si este vreun smile foto pe acolo, poti sa te duci si acolo gasesti tot felul de chestii interesante pe care le poti personaliza.depinde si ce ii place lui. daca are calculator poti personaliza un mousepad...sau o cana cu poza voastrathinking depinde si ce ii place lui. ii poti face un colaj cu poze si sa scoti poza mare, apoi cumperi o rama. aa si mai sunt dragute si canile acelea, sunt 2 jumatati:una ramane la tine si una la el.pe langa astea daca iti mai permiti ii mai poti lua o bratara de argint sau ceva ce stii ca i.ar trebui.sunt atatea lucruri pe care i le poti lua.numai bani sa ailaughing...succes:*!

| 2middlefingers a răspuns:

Iti legi o fundita de gat tongue [ codita de iepuras sa nu o lasi acasa tongue]

| d3nut7 a răspuns:

Ceas.bratara.portofel.bafta!