| albinuta_2886 a întrebat:

Peste cateva zile este ziua surorii mele. Implineste 17 ani. Trebuie sa ii iau un cadou, dar am cam ramas in pana de bani. Ce as putea sa ii cumpar? Vreau sa fie ceva dragut, dar nu prea scump.

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

O bratara de argint

| aandreeaa a răspuns:

Ii poti lua o rama foto si ii pui poza ei preferata. Te ajunge chiar putin.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un inel, sau un lantisor, poate chiar o esarfa draguta, o jucarie de plus.Eu asta i-as lua surorii mele pentru ca si ea implineste 17 ani in 19 iulie.
Sper sa te ajute ce ti-am spus.

| PastilutaExti a răspuns:

Pff. ii poti face chiar u