| Gipsy a întrebat:

Buna"

Ce programe de editat poze stit? Adica, de exemplu sunt intr-o poza ci niste blugi mov si cu o bluza gri, dar vreau sa tamana doar culoare blugilor, adica numai blugii sa fie color.Mai vrea sa fie ceva cu care sa multiplic(in loc de un cerecel in ureche sa fie 2) si mai vrea sa fie ceva unde sa pot sa ii dau un aspect de finete.

Multumesckiss

3 răspunsuri:
| MixedObsessions a răspuns:

Uite cateva programe:
Photoshop
Photoscape
Magic Photo Editor
Picassa
PhotoInstrument
Photoshine
Pizap
Fun Photo Box
Blingee
Pixer

Sper sa. ti foloseaska dar in cazull tau cel mai bun este Photoshop sau Photoscape. Ai grija cu Photoshop. ul ca e greu de umblat cu el. Cautzi tutoriale si te invata :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa intri pe photoscape si la "Filter" ai Focus sau ceva de genu`. Pentru pantaloni. :d

| lar1ssa a răspuns:

Photoshine