| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Buna
Ce ton de apel aveti?
de unde as putea face rost de niste melodii potrivite pentru asta sau niste site-uri cu tonuribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| w1NNNd a răspuns:

Www.zedge.net si multe altele... dai un search pe google ...si ai multe acolo

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu am ca ton de apel "David Guetta-Memories" love struck superba e melodia asta tongue.

| LoveForShania a răspuns:

Puya ft. Kamelia-V. i. p
Imi place!

| Klara a răspuns:

Momentan am ca ton de apel Within Temptation - Run up that hill.

Dar sonerii si melodii faine gasesti ori pe http://kengu.ru ori pe www.zedge.net

| Anduciu a răspuns:

TFK-Welcome to the Masqueradelove struck

| gabryel a răspuns:

Ton de apel, Nicolae Guta si Play AJ - Sunt tare.

| gabryel a răspuns:

Numa atat puteti doar 2 stupid...hmm m-ati dezamagit oare voi primi si eu 50-100 stupid, hai rock-erilor sa va vad, va astept stupizilor

| Alina a răspuns:

La mine suna melodia Rhiannei -Rude Boy iar la mesaj am inceputul din serialul Gossip Girl.Cauta pe www.mobile9.com alte tonuri interesante :)

| Myu a răspuns:

Eu am AlexUnder Base ft Lys - Drums
e geniala melodia