| Spirituallife a întrebat:

Buna! Ceaiurile pentru slabit functioneaza? Le-a incercat cineva?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ceaiurile pentru slabit iti vand iluzii. In mare este inutil, orice fel de ceai, pentru ca nu contine concetratii suficiente ca sa aiba vreun efect relevant.
Ce iti trebuie pentru slabit este: o alimentatie sanatoasa si un abonament la sala.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! E doar marketing. Chiar ai impresia ca un ceai poate face minuni? Fa sport, mananca sanatos si in deficit caloric.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu conditia sa nu mananci nimic, ci sa bei numai acele ceaiuri pana le termini.