| Adytzuuu a întrebat:

Cei care jukaty CandyLongju. voua va merge server? mz

12 răspunsuri:
| Mystyk a răspuns:

Vezi ca scrie cand intri pe site in partea stanga daca e on sau nu... dai mai jos si scrie pacolo

| Vexio a răspuns:

Da frate nic mie nu imi merge si fix de weekendcrying(( Am auzit ca se lucreaza la sv... dar de inchis in niciun caz

| Vexio a răspuns:

Gata m-am interesat mai mult.si acum se face update la versiunea 4.3.deci sa nu fim ingrijorati.ca si eu m-am speriatlaughing. se adauga arme noi...sunt smechere.infine trebuie sa-i dea drumul de acum.si ala de a zis in stanga jos ca arata da e on sau off ala e de formalaughingFundita?

| Vexio a răspuns:

Gata scrieti pe google candy longju intri pe site dai pe forum si dai pe primul tooppic si acolo sunt mai mmulte chesti si e update 4. 3 sia colo mdonwloadezi noul metin care merge... funda? te rooog

| starextremRO a răspuns:

Salut ce are server candy longju ca de doua zile nu merge...va rog ne ziceti careva... mz:*

| starextremRO a răspuns:

Io cred ca s-a inchis de tot candy longjucrying si avem si eu lvl 106crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nici mie nu imi merge server de ieri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aveam lv 96 si facusem 40 perle albe n-am reusit sa ma bucur de ele by DvLbOOm :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aveam lv 96 si facusem 40 perle albe n-am reusit sa ma bucur de ele by DvLbOOm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e cel mai tare joc candylongju

| Al3xMicutzu a răspuns:

Ba tu te plangi de lv 106 da eu ca am bagat bani in el aveam 127 itm ful

| anonim_1712 a răspuns:

Am liv 95 si epika