| Elenamiki a întrebat:

Buna cemi puteti spune de baietii in zodia balanta cum trebuie tratati si cum poti sai impresionezi? :d

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Http://horoscop.rol.ro/......lanta.html

Fundita? :D :*

1 răspuns:
| deeaiuta99 a răspuns:

Barbatul Balanta adora sa fie sedus. Fa asadar apel la simturile lui. Îmbraca-te elegant, pafumeaza-te cu un parfum frantuzesc "de casa" si machiaza-te savant - barbatul Balanta nu agreeaza aspectul "natural" si apreciaza femeile care depun eforturi considerabile pentru a arata cât mai bine (fa, însa, în asa fel încât sa nu asiste niciodata la aceste eforturi).

Adu în discutie ultimele stiri, comenteaza-le din mai multe puncte de vedere, încercând sa te situezi când de-o parte, când de cealalta, si simpatizeaza cu minoritatile si cu nedreptatitii.

Invita-l la o cina în doi, de la care sa nu lipseasca muzica buna, lumânarile parfumate, florile si sampania de calitate. Flateaza-l discret, spunându-i ca arata foarte bine si ca are o cravata în perfecta armonie cu restul vestimentatiei. Provoaca-l la dans - barbatul Balanta e un dansator neîntrecut, care prefera dansurile clasice: vals, tango, blues - si lasa-ti mâna din când în când sa alunece în zona lui lombara, poate chiar pe fesa, daca esti mai îndrazneata, dar fa-o discret si cu rafinament.

Daca vrei sa-l pastrezi lânga tine, nu uita nici o secunda dragostea d-lui Balanta pentru frumusete si armonie si dezgustul lui în fata vulgaritatii. Nu ridica tonul în discutii, nici macar în eventualitatea unei dispute, fereste-te de scenele intempestive si violente, cu reprosuri si usi trântite. Fii mereu foarte îngrijita - ca "scoasa din cutie" -, diplomata si plina de farmec.
FUNDA?