| zambetultau a întrebat:

Buna
cf?
as vrea si eu niste reconstiturii cu crime. documentare sau filme legate despre crime de genul acesta.ma intereseaza foarte mult. si like lor daca se poate va rog frumos. vreau ceva de genu the fbi files de pe discavary channel
URGEN
PT CELE MAI BUNE

2 răspunsuri:
| PandaEm a răspuns:

Bunahappy si eu sunt pasionata de subiectul acesta. Eu am gasit niste filmulete pe youtube si m-am uitat la niste filme cu acest subiectwinking eu iti recomand sa vezi filmul >giallo< pe mine m-a inspirat mult
sper ca te-am ajutat :*

Răspuns utilizator avertizat