| MaAarYa a întrebat:

Buna happy cine a incercat vreodata tabla ouija? Daca da puppy dog eyes imi puteti spune ce ati patit happy

1 răspuns:
| Tiger7777 a răspuns:

Eu am incercat-o si m-a cam speriat. Am cumparat-o de pe Olx cu 300 de lei. S-au intamplat chestii ciudate, gen : Cand mergeam noaptea la baie cateodata cadeau obiecte pe jos si ma speriam sau faza cand stateam linistit la PC si batea cineva puternic la usa, iar cand am deschis-o nu era nimeni, asa ca m-am hotarat sa mai stau putin langa usa iar cand a mai batut am deschis repede usa, dar nimic, nimeni, sau cand m-am trezit intr-o noapte si m-am dus sa mananc iar cand am luat cutitul in mana cumva se atragea de fata mea ca un magnet de fier... NU ti-o recomand eu i-am dat foc si m-am mutat de la acea casa