| niko a întrebat:

Cine are Nokia 5230 si stie cum pot aplica o tema astept raspuns:*
multumesc anticipat :*:*

2 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Nu stiu sad Plz funda nam decat 8 si m-am chinuit cu 80 de raspunsuri si na vrut nimenea aproape sa imi dea funditza crying(( Te rog eu mult fa o fapta buna,mai ales ca vine acum Craciunul !

| ***kiki *** a răspuns:

In telefon ai OVI.Intri acolo iti faci cont si acolo ai multe chestii: personalizare...thinking nu mai stiu ce mai scrie si gasesti acolo sa descarci si teme si tonuri de apel si ce vrei tu sa mai descarci si ti se salveaza in teme. Poate reusesti:*. Lasa-mi un mesaj daca nu reusesti sau baga id: sweet_Dennysa si iti explic:*