| tine a întrebat:

Buna!
cine are www.odnoklassniki.ru

Răspuns Câştigător
| Mashka a răspuns:

Eu am.

24 răspunsuri:
| ka2 a răspuns:

Daca ne explicati ce este asta... sad

| Mashka a răspuns:

Acesta e un web site care toti cine cunosc limba rusa pot sa se foloseasca de el. Pe siteul cela poti sa-ti gasesti prietenii, colegii de clasa, sa le vezi fotografiile, sa-ti faci prieteni noi... etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Я не говорю по-русски

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am, si e super tare acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am in diferenta dela un om sarac odnoklassniki a ajuns pana la miley cyrus ea are si skype o cheama miley_ray1 chiar si carmen viallabos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata are laughing vreau si eu dar nu stiu cum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti moldovenii si rusii au odnoklasniki, daca au net.Numai aici poti vedea oaproape toti oamenii pe care ii cunosti. Prieteni, colegi de scoala sau facultate, rude, vecini. E SUPER.Pacat daca nu stii rusa, dar poti sa te descurci si in romana.Sunt multi care vorbesc romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am odnoklassniki

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu numai moldovenii si rushii au odnoklassniki dar dhi germaii italienii chiar sunt si americani sunt si francezi si din rominiia sunt multi cine vrea se face sunt persoane din toate coltzurile lumii, e foarte fain...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si numai eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu luchianciuc Anghelina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am chitoroga cristina

| KULLER a răspuns:

Cine doreste sa sparga PAROLA si LOGHINUL unui prieten. Adresativa la skype: CULERWYCK

| svetik_1208 a răspuns:

Eu

| lucika a răspuns:

Am

| oanaenache a răspuns:

Si eu tot am...lasa-mi numele intr-un mesaj privat...si ne intalnim acolo...winking