| bia_4582 a întrebat:

cine imi da niste nume pentru o trupa de dans? funda :X

Răspuns Câştigător
| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna! Poi... Poti pune numele acesta: Biluta lipicioasa; Cavalerii de aur; Flacara albastra; RO-botzi; Anonimus; Ploaie de stele; Mortul viu; Cadravul pute; Cimitirul vesel; Doi la o legatura(sau pui depinde de cati sunteti in trupa de dans, de exemplu:"Cei zece la o legatura"); Patrunjel la murat-etc.
Cam atatea mi-au venit in mine! Sunt unele cam amuzantelaughing, sper sa nu te superi dar as vrea sa-ti fi fost de ajutor!
PwP! :*

2 răspunsuri:
| lavinia_3755 a răspuns:

Locomotion(locomousan)sau crazy kids

| Byonce99 a răspuns:

Pai daca este o trupa de dans de asta usoara poti sai pui Lemonade Mouth sau daca e lenta poti sai pui dancing princess e o idee buna Bafta!