| Kanpeki a întrebat:

Cine imi da si mie un link unde sa imi dea toate combinatiile de miscari ( jutsuri ) de la Naruto mugen. sad Eu stiu putine. Nu stiu daca le da pe net dar cine stie... Dau fundita mare mare la primul raspuns happy

2 răspunsuri:
| Kanpeki explică:

In ce fel gusti viata? Eu mai bine ma joc mugen Naruto si sunt mandru ca sunt fan Naruto. Mai bine asa decat sa merg la discoteca si sa ascult muzica dinaia prosteasca ( eu ascult rock ). Ai ceva impotriva la toate astea? tongue ( Naruto este un anime care este recomandat copiilor de la 13 ani in sus. Uita-te pe net daca nu ma crezi ) De ce ai zis ca sunt tocilar? Tu stii cum invat? Pfff...copii mici. Vin pe site numa ca sa ii jigneasca pe utilizatori sad Bucura-te ca nu ti-am dat ''continut obscen/ilegal'' sau ''caracter irelevant'' laughing Dar tot nu vei scapa fara un stupid laughing

| mjalex98 a răspuns:

Frate ce idiot tocilarlaughing ce om prost poti sa fii eu sunt mai mic ca itne si deja gust viata si u inca te preocupa nu stiu ce cacaturidoamnelaughing