| Larisuk128 a întrebat:

Cine imi poate da niste sfaturi de slabit? Vreau sa slabesc 5kg in 2 saptamani. (dau Funda).

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Incerca o dieta pe bază de supă de varză. Deși strictă, este foarte rapidă slăbești 5-7 kg într-o săptămână, și elimini toxinele din corp. Este indicat să faci o pauză de o săptămână, daca vei dori sa repeti dietasau poti face 25 flotari si 25 abdomene si iti spun inca un truc sa mananci putin si des.Bafta.

1 răspuns:
| Jacquelinor a răspuns:

Ai putea încerca dieta pe bază de supă de varză. Deși strictă, este foarte rapidă și nu doar că slăbești 5-7 kg într-o săptămână, ci și elimini toxinele din corp. Este indicat să faci o pauză de o săptămână, dacă vrei să repeți dieta de mai multe ori.

Uite un link cu informații despre dietă. Succes!
http://www.eva.ro/......3052.html_