| Bianca1997 a întrebat:

Cine imi poate da si mie informatii despre cum sunt ajutati copiii cu deficiente sa duca o viata normala? Plz.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cumperi minimartieni si se doneza 1 leu din acei bani s-au iei lenor sapmon si banii aia se acorda la copii

| Mariaaa_5076 a răspuns:

Frumos din partea ta happy poti cumpara multe produse cu inima aia vezi ca scrie pe ambalaj sau poti dona

| Bala_Minodor_1974 a răspuns:

Informatii despre copii cu dificiente cum sunt ajutati sa duca o viata normala raspunde