| Andreutzq a întrebat:

cine imi poate spune daca se va difuza pe protv toate filmele TWILIGHT daca da, cand la ce ora si in ce zi?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca vor aparea chiar toate partile, dar vinerea trecuta la 20:30 pe ProTv a fost prima parte, vinerea asta tot la 20:30 pe PRoTv vaa fi a 2-a parte, si ramane de vazut daca vor aparea si restul.
O zi buna!

2 răspunsuri:
| AliiB a răspuns:

De obicei daca apare un film este dat la televizor (Protv mai ales) dupa cativa ani de la aparitie.
Nu stiu, pune-ti HBO, pe ala sigur se va da mai repede decat pe protv.

| DamiPapucii a răspuns:

Pe prima tv nu stiu la ce ora eram in excursie si fetele se uitau nu stiu la ce ora stiu ca a fost vineri seara.