| gina09 a întrebat:

cine imi poate spune si mie cum sia prins selena parul in videoclipu asta selena gomez -who says love struck

2 răspunsuri:
| Linda100 a răspuns:

Da ce-i asa greu. iei o suvita dintr-o parte si alta dintr-o parte si le prinzi la spate.+ ca iti lasi un pic de par in ambele parti...si gata. da trebuie sa ai parul ca ea., sunt anumite diferente, chestii, ca sa fie la fel.winking trebuie sa ai un pic de breton. pentru ca sa-ti poti lasa suvitele alea in fata.
eh poate reusesti tuwinking