| cosmy1993 a întrebat:

cine joaca farmerama? si are nevoie de vecini? am si eu nevoie de multi vecini. daca aveti nevoie lasa-ti numele de fermieri.multumesc frumos

2 răspunsuri:
| cosmy1993 explică:

Bine multumesc frumos

| sandulachedragos a răspuns:

Mai omule, nu prea ai cum asa. Intri in forum si ai a 7-a parca. vecini-pasunea salbatica si cauti sau postezi acolo. De exemplu eu am 18 amici si de demult fiecare cauta si isi umple cat mai repede amicii. Parerea mea e ca aici nu poti. O zi frumoasa. stud med gen