| Annis a întrebat:

cine joaca stardoll si este super star si vrea sa facem schimb de usserurii eu sa vil dau pe al meu dar nu sunt super star si voi sa mi-l dati pe al vostru plizz

1 răspuns:
| Pufulinna a răspuns:

Sigur =]]
nu mai joc Stardoll pentru ca mi se pare absurd. Dar nu e nimeni asa prost sa iti dea un cont de super star doar pentru ca asa vrei tuwinking
Stii, asta costa baniwinking
Am fost de ft. multe ori super star, dar nu ma mai pasioneaza!winking
Si totusi fa-te draga mea superstar ca nimeni nu e asa tampit sa iti dea contul lui. Va cunosc eu pe astea. cu da-mi parola ta bla bla oh go on
Baftawinking