| Katt a întrebat:

Buna happy. Cine ma poate ajuta cu un site de unde pot citi online " the notebook " de Nicholas Sparks, in romana?happy
Dau funda!

1 răspuns:
| TheGreatPerhaps a răspuns:

Eu obisnuiesc sa-mi descarc cartile, de obicei. E mult mai la indemana decat online, dar alegerea iti apartine. O gasesti aici: https://www.scribd.com/doc/205239323/Nicholas-Sparks-Jurnalul-Unei-Iubiri. Iar in privinta cartii, e o alegere nemaipomenita, sunt convinsa ca o vei savura cu multe lacrimi si zambete, dupa care vei tanji dupa o astfel de poveste de dragoste (in cazul in care nu o traiesti deja). Lectura placuta! :*